Lezecká stena

6.jpg Výška je to, čo nám spôsobuje radosť, strach aj vzrušenie. Od nepamäti ľudia radi zdolávali prekážky, ktoré sa však stávajú nedostupnými a tak Vám jednu tú nafukovaciu dovezieme až k Vám. Nafukovacie atrakcie sú celkovo vyhľadávaným druhom atrakcií a práve preto by ste mali zvážiť, či práve nafukovacia lezecká stena nie je to, čo urobí z Vašej akcie podujatie, o ktorom sa bude ešte dlho rozprávať. Či už sa jedná o športové súťaže, kde môžete využiť stenu ako jednu z disciplín alebo len o nevšedné podujatia pre zábavu, je táto atrakcia skvelým spestrením.

Ak máte o túto atrakciu záujem, nemusíte sa starať o nič viac. Všetko zabezpečíme vrátane školenej obsluhy a samozrejmosťou je aj starostlivosť o lezcov a ich bezpečie. V prípade večerného podujatia zabezpečíme aj osvetlenie steny.

Veľkosť steny je šesť krát sedem metrov a vysoká je šesť metrov. Pre bezproblémový chod budeme potrebovať pripojenie 220V a veľkú rovnú plochu na umiestnenie. Počítať tak môžete s cca štyrmi adrenalínovými hodinami zábavy.Fotogaléria atrakcie lezecká stena

4.jpg 3.jpg 10.jpg 2.jpg 5.jpg 11.jpg 12.jpg 8.jpg 6.jpg 1.jpg 14.jpg 13.jpg 7.jpg 9.jpg
Atrakcie.eu :: Atrakcie.net
© Tomco.sk - design & code